Ana sayfa Pastacılık Profesyonel PASTACILIK Kursu Ankara Altındağ

Profesyonel PASTACILIK Kursu Ankara Altındağ

495
0
PAYLAŞ
Soyal Medyadan Kurs İçeriklerimizi Görebilirsiniz:
Facebook
YouTube
Instagram

Profesyonel PASTACILIK Kursu Ankara Altındağ
Uluslararası BELGE ve İŞ İmkanı İle KARİYERİNİZİ Belirleyin

Akademi Dünyası  Mutfak Sanatları Okulu Miili Eğitim Bakanlığı onaylı Ankara Altındağ Pastacılık  sertifika programına katılarak iş sahibi olacaksınız.

Eğer sertifikanız yoksa Akademi Dünyası Pastacılık kursu Ankara eğitim dönemleri ve kurs hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz. Eğitim hakkında detaylı http://mutfaksanatlari.akademidunyasi.com.tr/egitim-318-profesyonel-pastacilik-kursu.aspx tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz bilgi formunu doldurmanız halinde danışmanlarımız 24 saat içinde ÜCRETSİZ bilgilendirme için dönüş sağlayacaktır.

Ankara Merkez Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Akyurt Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Altındağ Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Ayaş Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Balâ Profesyonel PASTACILIK Kursu , Ankara Çankaya Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Çubuk Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Elmadağ Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Etimesgut Profesyonel PASTACILIK Kursu

Ankara Altındağ Pastacılık ve ekmekçilikte uluslararası yeterliliğe sahip olmak isteyenlere gerekse Pastacılık ve Ekmekçiliği mesleğe dönüştürmek isteyenlere ve kendi işletmesini profesyonel bir şef bilinci ile yönetmek isteyenler için olan program uluslararası temel Pastacılık ve Ekmekçilik eğitimini teknikleri ile adaylara kazandırma ilkesiyle hazırlanmış bir programdır.

Ankara Altındağ Pastacılık kursu eğitimlerinde;

Gıda Güvenliği, İş Güvenliği, Maliyet Hesaplama, Tabak Sunumu, Mutfak Ekipmanları, Menü Planlama, Beslenme, Satın Alma, Bıçak Kullanımı ve Kesim Teknikleri

Tuzlu Kurabiyeler, Tatlı Kurabiyeler, Kekler, Cup Cake, Muffin, Türk Tatlıları, Temel Pandispanya, Klasik Pasta Yapım Teknikleri, Geleneksel Pastalar

Modern Pastalar, Kızartma Hamurları, Merengler, Macaron, Tartlar Pielar, Ekmekler, Laminalı Hamurlar, Dökme Hamurlar, Tabak Tatlıları, Cheesecakeler

Akademi Dünyası Ankara Altındağ Mutfak Sanatları Okulu 3 ayda Uluslararası MYK Sınavlarına Hazırlıyor.

Sertifika programı, gerek mutfak sanatlarında uluslararası yeterliliğe sahip olmak isteyenlere gerekse Pastacılık mesleğe dönüştürmek isteyenlere altın anahtar niteliğindedir.

Yeni Bir MESLEK Yeni Bir Kariyer seni bekliyor….
_____________________________________________________

09:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA İLETİŞİM İÇİN
444 33 07No’lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak “MUTFAK-PASTA” yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

_____________________________________________________


Akademi Dünyası Ankara Altındağ 
Mutfak Sanatları Okulu olarak eğitimini başarıyla tamamlamış olan öğrencilerini işe yerleştirme konusunda ÜCRETSİZ meslek danışmanlığı HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.

Ankara Altındağ Pastacılık Mesleği  ile ilgili İş İlanları Antalya iş fırsatlarından haberdar olabilmek için http://iskoloji.com/bireysel_kayit.aspx adresini ziyaret ederek Profesyonel CV oluşturabilirsiniz.

Size En yakın ve Ankara Altındağ en iyi  PASTACILIK yetkili kurs merkezinin nerede olduğunu öğrenmek  için www.egitimbizde.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Gölbaşı Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Kalecik Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Kahraman Kazan Profesyonel PASTACILIK Kursu,Ankara Keçiören Profesyonel PASTACILIK Kursu , Ankara Mamak Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Pursaklar Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Sincan Profesyonel PASTACILIK Kursu , Ankara Yenimahalle Profesyonel PASTACILIK Kursu, Ankara Beypazarı Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Çamlıdere Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Evren Profesyonel PASTACILIK Kursu , Ankara Güdül Profesyonel PASTACILIK Kursu,Ankara Haymana Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Kızılcahamam Profesyonel PASTACILIK Kursu , Ankara Nallıhan Profesyonel PASTACILIK Kursu, Ankara Polatlı Profesyonel PASTACILIK Kursu ,Ankara Şereflikoçhisar Profesyonel PASTACILIK Kursu

Soyal Medyadan Kurs İçeriklerimizi Görebilirsiniz:
Facebook
YouTube
Instagram

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here